Reklamní sdělení
Chytrý výpishttps://chytryvypis.czAutomatizace bankovních procesů. Sloučení účtů, uživatelé a práva, rychle vyhledávání.
Měj své vlastní webové stránky!https://www.websnadno.czMít své vlastní webové stránky nebylo nikdy jednodušší. S WebSnadno je můžete mít i Vy.
Chytrý výpishttps://chytryvypis.czUrychlíme procesy ve vašem e-shopu. Ověřujte bankovní převody efektivně.

cerny horni"Ciri"

cerny spodni

ciri2 

plemeno: Bengálská kočka
pohlaví: kočka
barva: seal spotted lynx (tabby) point
oficiální jméno: Honeybearnpussy Debbie
datum narození: 26.3.2019
čip 
zdraví: FIV čisté po rodičích, FeLV čisté po rodičích
váha: 4,6kg
výška
rodokmen: na vyžádání
povaha: Velmi upovídaná, chytrá, všetečná, šikovná a miluje vodu. Od jejího příchodu naše domácnost viditelně ožila :) Všechno musí vidět a u všeho být. Neexistují dveře, šuplík nebo skříň, které by nezvládla otevřít. Miluje hru na lov - mávátka, laser, štěně,... Nejraději odpočívá na skříni pod topením, dívá se s námi na filmy a spí u nás v posteli. Výborně slyší na své jméno a spolehlivě přijde na zavolání. Ráda si povídá a nechá se mazlit, musí ale mít náladu aby nám to milostivě dovolila. Po prvních divokých měsících se výrazně vyklidnila a nyní je temperamentem a povahou jako bežná kočka.
Jméno jsem jí vybrala podle postavy císařovny Cyrily, lvice ze Cintry, elfské čarodějky a zaklínačky ze ságy Zaklínač. Dokonale k ní pasuje po všech stránkách včetně uhrančivých modrých očí.
autorka fotografií: Anita Trmalová